SUPER lokalizacja i dojazd-możliwość podziału

Działka (Budowlana) na sprzedaż
165 000 PLN , Pow. 3 023 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 023 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Nowa Wieś Wielka
Numer oferty:
REZB927933
Cena za m2:
55 PLN
NOWA OFERTA DZIAŁKI !!! położonej w miejscowości Leszyce -6km od Nowej Wsi Wielkiej.

Dostępna wyłącznie u Nas.

Doskonały dojazd drogą asfaltową wybudowaną w ostatnich latach (z ograniczeniem dla ciężkich TIR-ów, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo), zaś ostatnie 200-300m drogą gruntową. Bezpośrednio przy asfalcie przystanek GIM-busa dowożącego dzieci do szkoły w Nowej Wsi Wielkiej.

 

Działka z ogromnym potencjałem ze względu na swój kształt -regularny prostokąt , gdzie szerokość frontu działki to aż 74m, zaś długość 42m !!! Wymiary te pozwalają na podział tej działki na 2 lub nawet 3 osobne działki, jeśli nie potrzeba Państwu dużej działki, bądź amortyzację ceny poprzez sprzedaż jej części.

Media przy działce to wodociąg gminny. Energia elektryczna do doprowadzenia.

W otoczeniu zabudowa jednorodzinna, bez uciążliwego przemysłu ani gospodarstw rolnych z bydłem czy trzodą chlewną, więc nie musicie Państwo obawiać o niedogodności z tym związane.

Przedmiotowa działka leży w pobliżu dużych kompleksów leśnych Puszczy Bydgoskiej, gdzie z przyjemnością będzie można wybrać się na przejażdżkę rowerową, spacer czy grzybobranie.
Jest to BARDZO UROKLIWE miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym ciszy i spokoju. Odległość do  Jeziora Jezuickiego to około 8km.


Asfaltową drogą wojewódzką można również dojechać do Solca Kujawskiego - około 20 minut-18km, a także do drogi krajowej nr 10, którą dojedziemy do Torunia, czy na autostradę A1.
W podobnej odległości będzie również węzeł nowo powstającej drogi S10, więc nie będzie ona uciążliwa, a jednocześnie pozwoli komfortowo i szybko dojechać do Torunia czy Warszawy.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tej działki.
--- Bezpośredni kontakt i więcej informacji Kacper Klamra

--- Kompleksowo zajmujemy się również pomocą przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
--- Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kacper Klamra (licencja nr: 12380)
--- Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail